2013 Yılında İş ve Meslek Danışmanı Sınavında Belge Almaya Hak Kazanan İş ve Meslek Danışmanlarımızın Dikkatine

 

2013 Yılında İş ve Meslek Danışmanı Sınavında Belge Almaya Hak Kazanan

İş ve Meslek  Danışmanlarımızın Dikkatine

İş ve Meslek Danışmanı (Seviye 6) Ulusal Yeterliliğinde; Belgenin geçerlilik süresi içerisinde en az 2 kez gözetim faaliyeti gerçekleştirilmesi istenmektedir.

Bu bağlamda İş ve Meslek Danışmanlarından (İMD) ilk gözetim tarihi gelen belge sahiplerinin (Nisan ve Eylül 2013 sınavında belge almaya hak kazanan) HİZMET BİLDİRİM FORMUNU uygun biçimde doldurulup, bulundukları İŞKUR İl Müdürü tarafından imzalanmış olarak, aday işlemleri panelinden bildirimde bulunmaları ve formun 2 nüsha halinde asıllarını posta/kargo ile veya elden SAUSEM’e 31 Kasım 2015 tarihine kadar ulaştırmaları gerekmektedir.

İşkur’da çalışan belge sahipleri, ilgili Hizmet Bildirim Formu şeflik bazında değil kesinlikle İl Müdürlerine onaylatacaktırlar.

Belirtilen tarihe kadar SAÜSEM’ e Hizmet Bildirim Formlarını ulaştırmayan adayların belgesi süresiz olarak askıya alınacaktır.

Olumsuz nitelikteki Hizmet Bildirim Formları hakkında direk askıya alma işlemi gerçekleştirilmeyip ilgili İl Müdürlükleri/ İşyeri Yetkilisi ile irtibata geçilecektir.

Hizmet Bildirim Formu için tıklayınız.

Belge sahiplerine önemle duyurulur.

Bilgilerinize…26.10.2015 - Personel Belgelendirme
Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Esentepe Kampüsü 54187 Serdivan/SAKARYA